+420 777 577 722 | +420 728 102 426 
info@uklizenona1.cz

Služby 

Provádíme kompletní úklidové služby v Praze od A-Z. Naši profesionálně vyškolení pracovníci zajistí nejen klasický úklid bytů a domů, ale samozřejmě i úklid zdravotnických pracovišť, společných prostor domů či úklid firemních prostor. Vyberte si za nabídky našich úklidových služeb přesně tu, která bude vyhovovat vašim potřebám. Věnujte čas jiným aktivitám a úklid nechte na nás.

 

Úklid zdravotnických pracovišť

Úklid zdravotnických zařízení, laboratoří a ordinací vyžaduje velkou pečlivost, správně zvolené dezinfekční přípravky a stoprocentní dodržení dezinfekčního řádu. Pracujeme v souladu s personálem zdravotnických zařízení a přizpůsobíme se vašim časovým i jiným specifickým požadavkům.

Úklid společných prostor domů

Úklid činžovních a panelových domů je možné provádět jednorázově v podobě například generálního úklidu, mytí podlah, mytí oken a dalších dílčích služeb, které naše úklidová firma nabízí. Stejně tak si u nás můžete sjednat pravidelné úklidové služby, které pro váš dům budeme provádět kontinuálně dle předem stanoveného rozsahu a intervalu.

Úklid rodinných domů, bytů

O úklid vaší domácnosti, bytu nebo rodinného domu se s diskrétností rádi postaráme. Základní úklid zahrnuje například luxování koberců, mytí podlah, utírání prachu, mytí oken, čistění a dezinfekce koupelny, toalety apod. Po dohodě si můžete objednat i nadstandardní služby, jako například praní a žehlení prádla. Vše je na individuální dohodě dle vašich představ, možností a požadavků.

Úklid firemních prostor

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid vnitřních i vnějších částí budov, komerčních prostor či skladů. Chápeme, že pracovní vytížení jednotlivců či pracovní zaměření firem často způsobuje poptávku po úklidových službách.

Úklid administrativních prostor

Kancelářské prostory jsou vaší vizitkou a my se postaráme o to, aby svítily čistotou. Ať už se jedná o pravidelný nebo jednorázový úklid (například po firemním večírku), čas úklidu si můžete zvolit tak, aby nenarušoval běžný chod vaší kanceláře. Naši vyškolení pracovníci jsou diskrétní a spolehliví.

Jednorázový úklid domácnosti

Nestíháte uklidit před Vánoci, Velikonoci či velkou rodinnou oslavou? Zmáhá vás mytí oken či žehlení? Pokud potřebujete jednorázově pomoci s úklidem vaší domácnosti, pak lepší profesionály, než jsme my, nenejadte.